Červen 2014

Srovnali jsme pro vás pojištění domácnosti

24. června 2014 v 11:00 | tým inPojištění |  Srovnání pojištění
Na českém trhu všechny pojišťovny poskytují i pojištění domácnosti. Na www.inpojisteni.cz vám můžeme zajistit všechny dostupné varianty od všech pojišťoven. Od ZAKLÁDNÍ varianty až po EXKLUZIVNÍ variantu, která zahrnuje krytí všech rizik. Běžné je, že nejdražší je exkluzivní varianta. Pravdou zůstává, že velmi malé procento lidí si zaplatí tuto variantu, neboť se platba za takové pojištění domácnosti pohybuje většinou jako 3-5ti násobek varianty základní. A cenově to velmi často vychází od 4 tisíc Kč výše za rok.

Na www.inpojisteni.cz můžete využít srovnání pojištění domácnosti, ale i nemovitosti. Cena, kterou od nás dostanete, je vždy za variantu EXKLUZIV, tedy s maximálním možným krytím, tzv. Allrisk. A se zvýšeným pojistným krytím. Ovšem za cenu, která je na úrovni ZÁKLADNÍ varianty. Přesněji, tam kde vám vaše pojišťovna účtuje 2 500 Kč za základní variantu, u www.inpojisteni.cz zaplatíte 1 100 Kč za EXKLUZIV VARIANTU. Navíc u nás není ŽÁDNÁ SPOLUÚČAST. Více o tom, co je to spoluúčast se dočtete v článku "Co je to spoluúčast v souvislosti s pojištěním?".

Příklady našich cen pojištění domácnosti pro vás:
Domácnost
60 m2
80 m2
125 m2
Pojistná částka
600 000 Kč
700 000 Kč
1 000 000 Kč
Roční platba*
1 384 Kč
1 565 Kč
1 955 Kč
*Roční platba za pojištění domácnosti zahrnuje i pojištění odpovědnosti.

Víte, co jsou to bonusy u povinného ručení a co s nimi?

23. června 2014 v 16:32 | tým inPojištění |  Rady a tipy k pojištění od inpojisteni.cz
Všichni o tom mluví. Každý se tváří, že ví, co to je. A když dojde na lámání chleba, tak vysvětlení si bonusů u povinného ručení je plné omylů a nepřesností. Na www.inpojisteni.cz se s tímto potkáváme několikrát denně. Proto jsme tu pro vás a rádi uvedeme vše na pravou míru.

Bonusy, tedy bezeškodní průběh za dobu trvání pojištění u povinného ručení, je jedno a totéž. Počítá se povinně od 1. ledna 2000 a od té doby musí mít každý dopravní prostředek, který má registrační značku (RZ), neboli SPZ, uzavřené povinné ručení. Tedy se vám sčítají VŠECHNY BEZEŠKODNÍ MĚSÍCE od roku 2000 za všechna pojištění na povinné ručení. Rozlišují se auta, motorky, nákladní vozidla. Každý typ vozidla má svou kategorii a počet. Překrývající se měsíce se nepočítají dvakrát či vícekrát, ale pouze jednou.

Například: vlastníte dvě auta od ledna 2013 do prosince 2013. Máte tedy 12 měsíců bezeškodního průběhu, ne 24 měsíců!

Pro správný výpočet vám ZDARMA na www.inpojisteni.cz vaše bezeškodní měsíce zkontrolujeme v České Kanceláři Pojistitelů (ČKP). Jednoduše tak zjistíte vaše bonusy k pojištění.

A k čemu jsou vám tyto měsíce dobré? Ke slevě na povinné ručení i havarijní pojištění. Čím více měsíců máte, tím dostanete od pojišťovny větší slevu. Maximální sleva na pojištění činí v současnosti 60 %. Kde takovou slevu získáte, zjistíte na www.inpojisteni.cz.