Srovnali jsme pro vás pojištění domácnosti

24. června 2014 v 11:00 | tým inPojištění |  Srovnání pojištění
Na českém trhu všechny pojišťovny poskytují i pojištění domácnosti. Na www.inpojisteni.cz vám můžeme zajistit všechny dostupné varianty od všech pojišťoven. Od ZAKLÁDNÍ varianty až po EXKLUZIVNÍ variantu, která zahrnuje krytí všech rizik. Běžné je, že nejdražší je exkluzivní varianta. Pravdou zůstává, že velmi malé procento lidí si zaplatí tuto variantu, neboť se platba za takové pojištění domácnosti pohybuje většinou jako 3-5ti násobek varianty základní. A cenově to velmi často vychází od 4 tisíc Kč výše za rok.

Na www.inpojisteni.cz můžete využít srovnání pojištění domácnosti, ale i nemovitosti. Cena, kterou od nás dostanete, je vždy za variantu EXKLUZIV, tedy s maximálním možným krytím, tzv. Allrisk. A se zvýšeným pojistným krytím. Ovšem za cenu, která je na úrovni ZÁKLADNÍ varianty. Přesněji, tam kde vám vaše pojišťovna účtuje 2 500 Kč za základní variantu, u www.inpojisteni.cz zaplatíte 1 100 Kč za EXKLUZIV VARIANTU. Navíc u nás není ŽÁDNÁ SPOLUÚČAST. Více o tom, co je to spoluúčast se dočtete v článku "Co je to spoluúčast v souvislosti s pojištěním?".

Příklady našich cen pojištění domácnosti pro vás:
Domácnost
60 m2
80 m2
125 m2
Pojistná částka
600 000 Kč
700 000 Kč
1 000 000 Kč
Roční platba*
1 384 Kč
1 565 Kč
1 955 Kč
*Roční platba za pojištění domácnosti zahrnuje i pojištění odpovědnosti.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama