Proč si vlastně pojistit bydlení?

26. července 2014 v 9:40 | tým inPojištění |  Rady a tipy k pojištění od inpojisteni.cz
Lidé si často myslí, že se jim nemůže nic stát anebo nemají doma ani příliš nákladné vybavení, které by potřebovali nahradit. A tak se nepojišťují vůbec. Jsou však rizika, která nás můžou v okamžiku připravit o vše a v neposlední řadě nepříjemně ovlivnit náš domácí rozpočet.

V České republice je bez pojištění každý třetí dům. S pojištěním domácností jsou na tom Češi o něco lépe, je pojištěná každá druhá domácnost. Tato čísla potvrdil i průzkum České asociace pojišťoven (ČAP).

Ti, kteří chtějí žít v jistotě a beze strachu před možnými riziky, které číhají na jejich majetek, by měli mít sjednané pojištění majetku. V případě pojistné události od pojišťovny obdrží náhradu vzniklé škody. Nejčastější příčinou škody jsou krádeže, vandalismus a vodovodní škody. Největší a tudíž nejdražší škody ale způsobují požáry, vichřice, krupobití a povodně.

Před tímto vším a dalšími riziky se lze snadno a rychle pojistit. Využít můžete například www.inpojisteni.cz, kde za vás zdarma porovnáme ceny jednotlivých pojišťoven. Stačí si nechat od nás SPOČÍTAT CENU. Během necelé jedné minuty pro vás vybereme tu nejlevnější a nejvýhodnější, co se týče pojistných podmínek (např. spoluúčast a výše pojistného plnění). Následně vás bude kontaktovat náš operátor a vy si sami zvolíte, u které pojišťovny chcete pojištění uzavřít. A to vše z pohodlí vašeho nově pojištěného domova a ZDARMA.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama