Jak na pojištění majetku a domácnosti?

1. srpna 2014 v 11:00 | tým inPojištění |  Rady a tipy k pojištění od inpojisteni.cz
Výběr pojištění je nejčastěji ovlivněný cenou pojištění. Lidé by však neměli zapomínat na to, že důležitější než cena pojistného by pro ně měla být varianta pojištění a její rozsah.

Základem pro výběr vhodného pojištění je znalost rizik, před kterými se chceme chránit. Při porovnání nabídek je kromě porovnání ceny brát v úvahu rozsah pojištěných rizik, limity pojistného plnění, spoluúčast, frekvenci plateb a další kritéria.

Pozornost je třeba věnovat stanovení odpovídající pojistné částky, limitům pojistného plnění, znát výluky z pojištění nebo požadavky na zabezpečení.

Další důležitou věcí je určitě spoluúčast. Čím vyšší spoluúčast si sjednáte, tím méně za pojistku zaplatíte. Na druhou stranu tím méně dostanete od pojišťovny v případě pojistné události, tedy v případě nějaké nehody.

Vyznat se v pojistných podmínkách všech pojišťoven a všechny je pročíst, je bezesporu zdlouhavé a náročné. Jak se této úlohy efektivně zprostit? Řešení je snadné. Stačí si ZDARMA nechat navrhnout nejvýhodnější pojištění na stránkách www.inpojisteni.cz. V podstatě okamžitě obdržíte výsledek, tedy návrh nejlevnějšího pojištění domácnosti a/nebo nemovitosti. Poté vás bude kontaktovat odborník na pojištění, který vám zdarma poradí ohledně pojištění právě pro vás. Může se totiž stát, že si budete chtít připojistit třeba počítač nebo budete chtít pojistit jiná rizika, než jsou standardně zahrnuta v pojistných podmínkách. Proto tyto specifické detaily týkající se každé jednotlivé budovy či domácnosti probereme telefonicky a nezávazně. Další možností je obrátit se rovnou na linku inPojištění 778 015 080 nebo nám napsat e-mail na info@inpojisteni.cz a ideálně v něm uvést svůj telefonní kontakt, na který vám zdarma zavolá odborník na pojištění.

A navíc od inPojištění obdržíte ke každému pojištění majetku (tedy nemovitosti) a/nebo domácnosti automaticky BONUS v podobě pojištění odpovědnosti.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama