Jak ochránit váš dům či byt během dovolené?

14. srpna 2014 v 20:09 | tým inPojištění |  Rady a tipy k pojištění od inpojisteni.cz
Někteří z nás jezdí na dovolenou teď o letních prázdninách, jiní se jezdí rekreovat na jaře nebo na podzim. Ovšem častým odjezdem z domova jsou i výlety do hor v zimním období. Je v podstatě jedno, kdy odjedeme za odpočinkem a jak daleko. Zloději jsou pro náš dům či byt hrozbou kdykoliv! A nejsou to jenom zloději, kteří naše domovy mohou ohrozit v době naší nepřítomnosti. Během i relativně krátké doby se mohou stát také jiné pohromy. Od prasklé kanalizace po úder blesku, krupobití či povodeň a další nehody. Pokud máte svůj domov rádi a vážíte si jej, je třeba o něj pečovat a zajistit ho.

Nebudeme Vám tu opakovat, to co jste asi již četli několikrát. Zatáhněte nebo nezatahujte žaluzie, domluvte si vybírání schránky, atp. Zaměříme se na variantu, když už se bohužel něco stane.

I když si to nikdo z nás nechce připustit, může se to stát! A to, i když nikomu nedáte vědět, že jste mimo byt či dům. I tak vás mohou navštívit zloději a odnést si vše pro vás podstatné a ještě vám stihnou třeba pomalovat zdi sprejem nebo rozbít to, co nechtějí odnést. Pak kromě šoku a vzteku, který vás možná zachvátí, udělejte ještě několik věcí.

Volejte policii a vaši pojišťovnu, poté inPojištění. Pravděpodobně si však v návalu vzteku a možná i nemožnosti nahlédnout do pojistných smluv, protože je zloději zničili nebo odnesli, nebudete moci vzpomenout, kde máte pojištěnu domácnost. Pak volejte linku inPojištění 778 015 080. Naše kontakty najdete samozřejmě i na internetu a pro zapamatování máme logo ve tvaru záchranného kruhu.

Informace o vašich smlouvách máme k dispozici během několika vteřin. Okamžitě poskytneme kontakt na tzv. likvidátora a pomůžeme s vyřízením pojistné události. Zároveň vám odešleme kopie vašich smluv na email nebo klasickou poštou. Nejenže vám umíme pomoci s kopiemi smluv, ale i zdarma hlídáme aktuálnost a cenu u vašich pojistných smluv. Což pro vás znamená, že si můžete být jisti, že vždy budete mít aktualizovanou smlouvu s nejlepší cenou na trhu.

V inPojištění vám nezachráníme vaše věci před odcizením, my vám pomůžeme si je znova pořídit nebo si koupit nové a lepší.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama