Prosinec 2014

Pojištění stavby zdarma

1. prosince 2014 v 9:02 | tým inPojištění |  Srovnání pojištění
Každý kdo bydlí, má strach, aby nepřišel o svůj majetek. Je jedno, zda bydlí v pronájmu a má v bytě jen své vybavení nebo postavil dům a vybavil si jej postupně. O vlastní majetek má každý strach. Proto tu existují pojišťovny a pojištění domácnosti.

Dojde-li ke zničení vašeho majetku a máte pojištění, pak dostanete peníze na pořízení stejné věci, ale nové.

Bohužel toto neplatí u každé pojišťovny a lze najít mnoho zkušeností na internetu, kde se lidem pojišťovny vymluvily z plnění. Proto doporučujeme pojištění domácnosti uzavírat s kvalitní pojišťovnou. Záměrně nepíšeme s velkou, ale s kvalitní!

U www.inpojisteni.cz proto spolupracujeme s vybranými pojišťovnami, které stojí za zmínku, kvalitu i cenu. V inPojištění jsme schopni zajistit například smlouvuna pojištění rozestavěné stavby komplet ZDARMA.

Připravené jsou také soutěže o mnoho slev a různé dárky. Včetně ALLRISKové smlouvy na pojištění nemovitosti i domácnosti NA ROK ZDARMA. Ale nejdůležitější je, že klienti inPojištění od nás vždy dostanou tzv. ALLRISK variantu, ale s cenou, která bude poloviční oproti konkurenci.

Každý náš klient, získává kvalitní servis ke všem pojistným smlouvám. Hlídáme cenu pojištění, datum plateb, aktuálnost smluv i podmínek.

Vyzkoušejte proto kvality inPojištění, kde si klientů vážíme a poskytujeme to, co ostatní jenom slibují.