Pojištění stavby zdarma

1. prosince 2014 v 9:02 | tým inPojištění |  Srovnání pojištění
Každý kdo bydlí, má strach, aby nepřišel o svůj majetek. Je jedno, zda bydlí v pronájmu a má v bytě jen své vybavení nebo postavil dům a vybavil si jej postupně. O vlastní majetek má každý strach. Proto tu existují pojišťovny a pojištění domácnosti.

Dojde-li ke zničení vašeho majetku a máte pojištění, pak dostanete peníze na pořízení stejné věci, ale nové.

Bohužel toto neplatí u každé pojišťovny a lze najít mnoho zkušeností na internetu, kde se lidem pojišťovny vymluvily z plnění. Proto doporučujeme pojištění domácnosti uzavírat s kvalitní pojišťovnou. Záměrně nepíšeme s velkou, ale s kvalitní!

U www.inpojisteni.cz proto spolupracujeme s vybranými pojišťovnami, které stojí za zmínku, kvalitu i cenu. V inPojištění jsme schopni zajistit například smlouvuna pojištění rozestavěné stavby komplet ZDARMA.

Připravené jsou také soutěže o mnoho slev a různé dárky. Včetně ALLRISKové smlouvy na pojištění nemovitosti i domácnosti NA ROK ZDARMA. Ale nejdůležitější je, že klienti inPojištění od nás vždy dostanou tzv. ALLRISK variantu, ale s cenou, která bude poloviční oproti konkurenci.

Každý náš klient, získává kvalitní servis ke všem pojistným smlouvám. Hlídáme cenu pojištění, datum plateb, aktuálnost smluv i podmínek.

Vyzkoušejte proto kvality inPojištění, kde si klientů vážíme a poskytujeme to, co ostatní jenom slibují.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama