Co je to pojištění odpovědnosti a k čemu slouží?

7. ledna 2015 v 15:00 | tým inPojištění |  Rady a tipy k pojištění od inpojisteni.cz
Občanská odpovědnost. To je pojem, který mnoho lidí nepoužívá. Všeobecně se zažilo spojení "pojistka na blbost". Jedná se konkrétně o pojištění odpovědnosti, což je zjednodušeně pojištění škod na zdraví, majetku a finanční újmy jiným osobám. Toto pojištění vás tedy chrání před škodou, kterou způsobíte někomu jinému.
Standardně se toto pojištění sjednává s pojištěním domácnosti nebo nemovitosti. Samozřejmě lze toto pojištění uzavřít i samostatně. Cena se liší velmi nepatrně a zanedbatelně. U inPojištění toto pojištění odpovědnosti dostává každý klient k pojištění domácnosti ZDARMA. Výše limitu pojistného plnění na jednu pojistnou událost takového pojištění odpovědnosti je více než dostačující. Je to přesně 3 milióny korun. A to i na škodě na majetku i na škodě na životě.
Příklad: V obchodě zakopnete a shodíte drahé zboží z regálu. Pojišťovna škodu uhradí do výše 3 miliónů korun. Cestou z obchodu vrazíte na jiného nakupujícího, ten vrazí hlavou do dveří a rozbije si čelo. Pojišťovna opět zaplatí následky této nehody až do výše 3 miliónů korun.
Často se to asi nestává, ale co zažilo mnoho z nás, je např. vytopení souseda. Ať už přeteče vana, nebo kohoutek pustí děti, nebo vypadla přívodní hadice od pračky či myčky, praskla hadička od záchodu. I toto vše vám kryje pojistka odpovědnosti. A přitom cena pojištění je v podstatě až úsměvná. Od 400 korun za rok. Ale jak již bylo uvedeno výše, klienti www.inpojisteni.cz dostávají toto pojištění ZDARMA.
A jelikož se snažíme lidem stále šetřit nemalé peníze, nechte si také, ať už jste klientem inPojištění či nikoliv, ZDARMA a nezávazně zkontrolovat vaše smlouvy u inPojištění. Rádi vše zpracujeme, zkontrolujeme a navrhneme možná řešení a způsoby, jak ušetřit.
Přesvědčte se sami na www.inpojisteni.cz nebo nám napište na info@inpojisteni.cz.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama