Červenec 2016

Co dělat při nehodě?

8. července 2016 v 10:10 | tým inPojištění |  Rady a tipy k pojištění od inpojisteni.cz
Je několik druhů nehod.
Dnes se podíváme na škodu na vašem autě a viníka jste nechytli.
Nejčastěji na parkovišti u obchodáku nebo u vašeho bydlení.

Přijdete na parkoviště a najdete odřené auto.
Co teď??

1. Ať již máte nebo nemáte havarijní pojištění-VOLEJTE POLICII.
V okolí může být kamera, která nehodu zaznamenala a pak máte vyhráno. Opravu si necháte udělat na viníka a on má ještě problém, neb ujel z místa nehody. Policie nehodu musí vyšetřit. Často nic nenajdou a ani se tím nezabývají, ale také často náhoda svede své a na viníka se dostanou přes jinou nehodu nebo prostě jen nějakou shodou okolností.

2. Volejte svou pojišťovnu a nehodu nahlašte.
Často ani klienti nevědí, že mají ve smlouvě sjednán dodatek, který znamená, že pojišťovna za ně vyřídí škodu s pojišťovnou viníka. Pokud máte havarijní pojištění, rovnou vám řeknou do jakého servisu máte dojet nebo vám pošlou odtahovku, v případě nepojízdnosti vozu.

3. Pokud máte dobrého poradce, zavolejte jemu, poradí vám a provede vás krok za krokem co a jak dělat. Jste-li klientem inPojištění, volejte naši linku 778 015 080 pomůžeme vám projít touto událostí.


Není nic lešího než inPojištění.

Nejdražší povinné ručení

1. července 2016 v 11:37 | tým inPojištění |  Srovnání pojištění
Jak se vyhnout drahému nebo nejdražšímu povinnému ručení?

Lehce!

Neplaťte rychle to co vám pošle vaše pojišťovna, ale podívejte se na www.inpojisteni.cz a srovnejte si cenu, kterou máte nyní.

Odměnou vám bude sleva, kterou vám přizná operátor a ten s vámi projde celé povinné ručení nebo i havarijní pojištění. Vyplatí se vám to!

Klietni u nás ušetřili i v některých případech přes 4 tisíce Kč !! Je to obrovský extrém, ale i takové případy jsou, kdy nejen jejich poradce neodvádí dobrou práci, ale i pojišťovna se ke svému klientovi chová hnusně.

Využívejte inPojištění a budet mít vždy nejlepší ceny a nejlepší servis.

Není nic lepšího než inPojištění.